Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Borowie

www.borowie.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1437909
Ikona - strzałka prawaInformacje36349
Ikona - strzałka prawaDane20415
Ikona - strzałka prawaOrganizacja14280
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne22223
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia131019
Ikona - strzałka prawaPrzetargi715452
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia106805
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wyborcze16888
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej w Borowiu24111
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 24 w Borowiu
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu36129
Ikona - strzałka prawaPetycje1032
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10059
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza6279
Ikona - strzałka prawaSprawy mieszkańców4880
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy4240
Ikona - strzałka prawaGrunty i nieruchomości5001
Ikona - strzałka prawaRada gminy12034
Ikona - strzałka prawaWójt gminy14942
Ikona - strzałka prawaSekretarz11567
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy10534
Ikona - strzałka prawaKomisje10204
Ikona - strzałka prawaReferaty11197
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek11205
Ikona - strzałka prawaZespół Oświatowy w Borowiu3789
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1862
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1838
Ikona - strzałka prawaOrgany2043
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1837
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie spraw1846
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Głoskowe3157
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1792
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1826
Ikona - strzałka prawaOrgany2167
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1724
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1730
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Iwowem3506
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1846
Ikona - strzałka prawaOrgany1794
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1709
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1824
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki7715
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki8186
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut20550
Ikona - strzałka prawaRegulamin17251
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)34629
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)97088
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy V kadencji (2006-2010)193979
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)25409
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)39368
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy V kadencji (2006-2010)91285
Ikona - strzałka prawaProgram Rewitalizacji dla Gminy Borowie4
Ikona - strzałka prawaStrategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Borowie na lata 2016-20250
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska8225
Ikona - strzałka prawaPlanu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Borowie0
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki odpadami8606
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki zasobami mieszkaniowymi7430
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju miejscowości Borowie11309
Ikona - strzałka prawaPlanu Odnowy Miejscowości Głosków na lata 2014 - 20210
Ikona - strzałka prawaGminny program opieki nad zabytkami gminy Borowie na lata 2015 – 201810670
Ikona - strzałka prawaRegulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Borowie9089
Ikona - strzałka prawaProgramu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Borowie na lata 2009 – 20320
Ikona - strzałka prawaStrategia Gminy Borowie na lata 2010 – 202026592
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036669
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047430
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057023
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066470
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077281
Ikona - strzałka prawaBudżet 20085834
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094
Ikona - strzałka prawaBudżet 20102
Ikona - strzałka prawaBudżet 20117654
Ikona - strzałka prawaBudżet 20127557
Ikona - strzałka prawaBudżet 20138990
Ikona - strzałka prawaBudżet 20146520
Ikona - strzałka prawaBudżet 20155505
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164693
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172135
Ikona - strzałka prawaBudżet 20181069
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8725
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7778
Ikona - strzałka prawaWodociągi8276
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201127972
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201218359
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20135909
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2014 - początek kadencji4790
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201412446
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201511785
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20163652
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20171132
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaZarządzenia12296
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze38338
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania16603
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów20922
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru23119
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7666
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9090
Ikona - strzałka prawaArchiwum9803
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7524
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7757
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7194

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-10-18 14:10:38, zmian dokonał(a): mgr Krzysztof Wągrodzki

WCAG 2.0 (Level AA)