Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Borowie

www.borowie.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1413370
Ikona - strzałka prawaInformacje32884
Ikona - strzałka prawaDane20058
Ikona - strzałka prawaOrganizacja14055
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne21658
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia127884
Ikona - strzałka prawaPrzetargi690992
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia102280
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wyborcze15750
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej w Borowiu22970
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 24 w Borowiu
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu34770
Ikona - strzałka prawaPetycje856
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9920
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza6132
Ikona - strzałka prawaSprawy mieszkańców4788
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy4144
Ikona - strzałka prawaGrunty i nieruchomości4904
Ikona - strzałka prawaRada gminy11814
Ikona - strzałka prawaWójt gminy14724
Ikona - strzałka prawaSekretarz11382
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy10359
Ikona - strzałka prawaKomisje10002
Ikona - strzałka prawaReferaty11135
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek11039
Ikona - strzałka prawaZespół Oświatowy w Borowiu3606
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1772
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1735
Ikona - strzałka prawaOrgany1924
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1739
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie spraw1744
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Głoskowe3034
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1704
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1710
Ikona - strzałka prawaOrgany2030
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1631
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1655
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Iwowem3329
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1757
Ikona - strzałka prawaOrgany1704
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1616
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1736
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki7587
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki8032
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut20115
Ikona - strzałka prawaRegulamin16886
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)32436
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)92786
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy V kadencji (2006-2010)189017
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)23685
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)38027
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy V kadencji (2006-2010)89286
Ikona - strzałka prawaProgram Rewitalizacji dla Gminy Borowie4
Ikona - strzałka prawaStrategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Borowie na lata 2016-20250
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska8093
Ikona - strzałka prawaPlanu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Borowie0
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki odpadami8472
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki zasobami mieszkaniowymi7407
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju miejscowości Borowie11139
Ikona - strzałka prawaPlanu Odnowy Miejscowości Głosków na lata 2014 - 20210
Ikona - strzałka prawaGminny program opieki nad zabytkami gminy Borowie na lata 2015 – 201810600
Ikona - strzałka prawaRegulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Borowie9063
Ikona - strzałka prawaProgramu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Borowie na lata 2009 – 20320
Ikona - strzałka prawaStrategia Gminy Borowie na lata 2010 – 202026495
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036549
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047310
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056913
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066356
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077165
Ikona - strzałka prawaBudżet 20085715
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094
Ikona - strzałka prawaBudżet 20102
Ikona - strzałka prawaBudżet 20117431
Ikona - strzałka prawaBudżet 20127323
Ikona - strzałka prawaBudżet 20138692
Ikona - strzałka prawaBudżet 20146267
Ikona - strzałka prawaBudżet 20155276
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164439
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171986
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018868
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8577
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7662
Ikona - strzałka prawaWodociągi8128
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201127095
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201217736
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20135740
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2014 - początek kadencji4485
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201411629
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201510671
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20163339
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2017390
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaZarządzenia11998
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze37308
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania16404
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów20286
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru22126
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7537
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8825
Ikona - strzałka prawaArchiwum9606
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7374
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7615
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7069

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-08-14 15:26:04, zmian dokonał(a): mgr Krzysztof Wągrodzki

WCAG 2.0 (Level AA)