Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Borowie

www.borowie.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1355473
Ikona - strzałka prawaInformacje30225
Ikona - strzałka prawaDane19234
Ikona - strzałka prawaOrganizacja13367
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne20098
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia121570
Ikona - strzałka prawaPrzetargi629026
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia92122
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wyborcze13629
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej w Borowiu20697
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 24 w Borowiu
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu30925
Ikona - strzałka prawaPetycje372
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9457
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza5773
Ikona - strzałka prawaSprawy mieszkańców4523
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy3896
Ikona - strzałka prawaGrunty i nieruchomości4617
Ikona - strzałka prawaRada gminy11196
Ikona - strzałka prawaWójt gminy13973
Ikona - strzałka prawaSekretarz10827
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy9810
Ikona - strzałka prawaKomisje9538
Ikona - strzałka prawaReferaty10909
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek10493
Ikona - strzałka prawaZespół Oświatowy w Borowiu3056
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1528
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1463
Ikona - strzałka prawaOrgany1641
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1477
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie spraw1500
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Głoskowe2588
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1436
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1456
Ikona - strzałka prawaOrgany1733
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1359
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1370
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Iwowem2776
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1471
Ikona - strzałka prawaOrgany1448
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1383
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1493
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki7134
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki7541
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut18945
Ikona - strzałka prawaRegulamin15705
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)27830
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)83853
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy V kadencji (2006-2010)176852
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)18541
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)34497
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy V kadencji (2006-2010)83477
Ikona - strzałka prawaProgram Rewitalizacji dla Gminy Borowie4
Ikona - strzałka prawaStrategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Borowie na lata 2016-20250
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska7696
Ikona - strzałka prawaPlanu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Borowie0
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki odpadami8067
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki zasobami mieszkaniowymi7318
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju miejscowości Borowie10651
Ikona - strzałka prawaPlanu Odnowy Miejscowości Głosków na lata 2014 - 20210
Ikona - strzałka prawaGminny program opieki nad zabytkami gminy Borowie na lata 2015 – 201810383
Ikona - strzałka prawaRegulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Borowie8915
Ikona - strzałka prawaProgramu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Borowie na lata 2009 – 20320
Ikona - strzałka prawaStrategia Gminy Borowie na lata 2010 – 202026218
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7005
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036190
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046887
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056505
Ikona - strzałka prawaBudżet 20065980
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076748
Ikona - strzałka prawaBudżet 20085323
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094
Ikona - strzałka prawaBudżet 20102
Ikona - strzałka prawaBudżet 20116826
Ikona - strzałka prawaBudżet 20126595
Ikona - strzałka prawaBudżet 20137784
Ikona - strzałka prawaBudżet 20145526
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154462
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163636
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171507
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018289
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8177
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7297
Ikona - strzałka prawaWodociągi7699
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201124377
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201216021
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20135227
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2014 - początek kadencji3916
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20149912
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20158830
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20162102
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaZarządzenia11168
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze34920
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania15833
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów18916
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru20318
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7139
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8387
Ikona - strzałka prawaArchiwum9068
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6949
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7127
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6706

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-02-21 14:13:09, zmian dokonał(a): mgr Krzysztof Wągrodzki

WCAG 2.0 (Level AA)