Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Borowie

www.borowie.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1375180
Ikona - strzałka prawaInformacje31367
Ikona - strzałka prawaDane19640
Ikona - strzałka prawaOrganizacja13689
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne20584
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia123950
Ikona - strzałka prawaPrzetargi656810
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia96776
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wyborcze14661
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej w Borowiu21836
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 24 w Borowiu
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu32936
Ikona - strzałka prawaPetycje630
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9732
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza5941
Ikona - strzałka prawaSprawy mieszkańców4673
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy4032
Ikona - strzałka prawaGrunty i nieruchomości4765
Ikona - strzałka prawaRada gminy11541
Ikona - strzałka prawaWójt gminy14365
Ikona - strzałka prawaSekretarz11137
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy10106
Ikona - strzałka prawaKomisje9795
Ikona - strzałka prawaReferaty11034
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek10759
Ikona - strzałka prawaZespół Oświatowy w Borowiu3354
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1663
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1608
Ikona - strzałka prawaOrgany1798
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1613
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie spraw1634
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Głoskowe2847
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1580
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1588
Ikona - strzałka prawaOrgany1880
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1501
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1528
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Iwowem3064
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1617
Ikona - strzałka prawaOrgany1579
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1508
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1618
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki7369
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki7792
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut19573
Ikona - strzałka prawaRegulamin16087
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)29598
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)87842
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy V kadencji (2006-2010)182772
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)20922
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)36340
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy V kadencji (2006-2010)86363
Ikona - strzałka prawaProgram Rewitalizacji dla Gminy Borowie4
Ikona - strzałka prawaStrategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Borowie na lata 2016-20250
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska7921
Ikona - strzałka prawaPlanu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Borowie0
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki odpadami8292
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki zasobami mieszkaniowymi7361
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju miejscowości Borowie10920
Ikona - strzałka prawaPlanu Odnowy Miejscowości Głosków na lata 2014 - 20210
Ikona - strzałka prawaGminny program opieki nad zabytkami gminy Borowie na lata 2015 – 201810476
Ikona - strzałka prawaRegulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Borowie8991
Ikona - strzałka prawaProgramu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Borowie na lata 2009 – 20320
Ikona - strzałka prawaStrategia Gminy Borowie na lata 2010 – 202026322
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036404
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047100
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056726
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066192
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076972
Ikona - strzałka prawaBudżet 20085547
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094
Ikona - strzałka prawaBudżet 20102
Ikona - strzałka prawaBudżet 20117185
Ikona - strzałka prawaBudżet 20126999
Ikona - strzałka prawaBudżet 20138281
Ikona - strzałka prawaBudżet 20145926
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154907
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164057
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171753
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018572
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8384
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7495
Ikona - strzałka prawaWodociągi7930
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201125804
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201216869
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20135513
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2014 - początek kadencji4212
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201410808
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20159692
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20162664
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaZarządzenia11475
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze35799
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania16103
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów19469
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru21153
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7343
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8601
Ikona - strzałka prawaArchiwum9323
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7175
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7347
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6897

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-04-19 15:33:19, zmian dokonał(a): mgr Krzysztof Wągrodzki

WCAG 2.0 (Level AA)