Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Borowie

www.borowie.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1396230
Ikona - strzałka prawaInformacje32136
Ikona - strzałka prawaDane19850
Ikona - strzałka prawaOrganizacja13866
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne20917
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia126107
Ikona - strzałka prawaPrzetargi676523
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia99982
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wyborcze15280
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej w Borowiu22545
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 24 w Borowiu
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu34075
Ikona - strzałka prawaPetycje753
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9835
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza6046
Ikona - strzałka prawaSprawy mieszkańców4740
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy4096
Ikona - strzałka prawaGrunty i nieruchomości4836
Ikona - strzałka prawaRada gminy11691
Ikona - strzałka prawaWójt gminy14570
Ikona - strzałka prawaSekretarz11272
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy10237
Ikona - strzałka prawaKomisje9905
Ikona - strzałka prawaReferaty11097
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek10923
Ikona - strzałka prawaZespół Oświatowy w Borowiu3491
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1727
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1670
Ikona - strzałka prawaOrgany1873
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1686
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie spraw1699
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Głoskowe2960
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1654
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1658
Ikona - strzałka prawaOrgany1953
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1582
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1608
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Iwowem3208
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1686
Ikona - strzałka prawaOrgany1649
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1575
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1684
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki7472
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki7921
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut19872
Ikona - strzałka prawaRegulamin16548
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)31233
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)90679
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy V kadencji (2006-2010)186547
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)22412
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)37350
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy V kadencji (2006-2010)88073
Ikona - strzałka prawaProgram Rewitalizacji dla Gminy Borowie4
Ikona - strzałka prawaStrategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Borowie na lata 2016-20250
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska8013
Ikona - strzałka prawaPlanu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Borowie0
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki odpadami8392
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki zasobami mieszkaniowymi7393
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju miejscowości Borowie11041
Ikona - strzałka prawaPlanu Odnowy Miejscowości Głosków na lata 2014 - 20210
Ikona - strzałka prawaGminny program opieki nad zabytkami gminy Borowie na lata 2015 – 201810557
Ikona - strzałka prawaRegulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Borowie9044
Ikona - strzałka prawaProgramu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Borowie na lata 2009 – 20320
Ikona - strzałka prawaStrategia Gminy Borowie na lata 2010 – 202026449
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036484
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047199
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056826
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066282
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077081
Ikona - strzałka prawaBudżet 20085644
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094
Ikona - strzałka prawaBudżet 20102
Ikona - strzałka prawaBudżet 20117334
Ikona - strzałka prawaBudżet 20127187
Ikona - strzałka prawaBudżet 20138532
Ikona - strzałka prawaBudżet 20146104
Ikona - strzałka prawaBudżet 20155140
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164291
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171872
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018764
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8504
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7595
Ikona - strzałka prawaWodociągi8047
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201126582
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201217392
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20135645
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2014 - początek kadencji4374
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201411303
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201510264
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20163110
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaZarządzenia11732
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze36502
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania16253
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów19800
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru21623
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7450
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8727
Ikona - strzałka prawaArchiwum9476
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7295
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7488
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6988

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-06-19 11:37:58, zmian dokonał(a): mgr Krzysztof Wągrodzki

WCAG 2.0 (Level AA)