Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Borowie

www.borowie.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1322322
Ikona - strzałka prawaInformacje27470
Ikona - strzałka prawaDane18723
Ikona - strzałka prawaOrganizacja12954
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne19450
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia117387
Ikona - strzałka prawaPrzetargi587533
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia84598
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wyborcze12459
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej w Borowiu19249
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 24 w Borowiu
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu28412
Ikona - strzałka prawaPetycje103
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9156
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza5517
Ikona - strzałka prawaSprawy mieszkańców4333
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy3722
Ikona - strzałka prawaGrunty i nieruchomości4443
Ikona - strzałka prawaRada gminy10856
Ikona - strzałka prawaWójt gminy13547
Ikona - strzałka prawaSekretarz10460
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy9494
Ikona - strzałka prawaKomisje9262
Ikona - strzałka prawaReferaty10561
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek10223
Ikona - strzałka prawaZespół Oświatowy w Borowiu2747
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1340
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1290
Ikona - strzałka prawaOrgany1436
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1289
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie spraw1195
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Głoskowe2328
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1259
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1262
Ikona - strzałka prawaOrgany1491
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1206
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1190
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Iwowem2437
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1286
Ikona - strzałka prawaOrgany1225
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1221
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1295
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki6905
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki7256
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut17974
Ikona - strzałka prawaRegulamin15123
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)24819
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)77409
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy V kadencji (2006-2010)168029
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)15701
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)32117
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy V kadencji (2006-2010)79084
Ikona - strzałka prawaProgram Rewitalizacji dla Gminy Borowie4
Ikona - strzałka prawaStrategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Borowie na lata 2016-20250
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska7425
Ikona - strzałka prawaPlanu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Borowie0
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki odpadami7725
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki zasobami mieszkaniowymi7241
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju miejscowości Borowie10327
Ikona - strzałka prawaPlanu Odnowy Miejscowości Głosków na lata 2014 - 20210
Ikona - strzałka prawaGminny program opieki nad zabytkami gminy Borowie na lata 2015 – 201810173
Ikona - strzałka prawaRegulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Borowie8795
Ikona - strzałka prawaProgramu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Borowie na lata 2009 – 20320
Ikona - strzałka prawaStrategia Gminy Borowie na lata 2010 – 202026036
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6773
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035992
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046626
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056252
Ikona - strzałka prawaBudżet 20065744
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076506
Ikona - strzałka prawaBudżet 20085083
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094
Ikona - strzałka prawaBudżet 20102
Ikona - strzałka prawaBudżet 20116417
Ikona - strzałka prawaBudżet 20126075
Ikona - strzałka prawaBudżet 20137196
Ikona - strzałka prawaBudżet 20145039
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153932
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163152
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171162
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7957
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7043
Ikona - strzałka prawaWodociągi7438
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 200818684
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 200921570
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - na koniec kadencji6363
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - początek kadencji14706
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201015170
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201122269
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201214792
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20134818
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2014 - początek kadencji3545
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20148461
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20157473
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20161279
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaZarządzenia10704
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze33433
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania15436
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów18077
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru18939
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6907
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8108
Ikona - strzałka prawaArchiwum8674
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6644
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6838
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6469

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-11-20 15:47:05, zmian dokonał(a): mgr Krzysztof Wągrodzki

WCAG 2.0 (Level AA)